Балкан

(Видео) Штипјанец фати да ѝ бакнува нога на пејачката Теодора Џехверовиќ среде настап

Српската пејачка Теодора Џехверовиќ изминатиов викенд настапи во една штипска дискотека, каде доживеа една непријатна ситуација. Едно момче од публиката се доближи до бината и почна да ѝ ја бакнува ногата сред настап. Таа го сподели видеото на социјалните мрежи.

„Внимателно изгледајте го видеото“, напиша таа.

А подоцна на својата стори приказна допиша: „Јас ни сега не знам што да кажам, шокирана сум“.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.