Занимливости

(Видео) Шилегов му се заканил на Камиказа: „Уште два дена ќе те трпам па ќе видиш“гол ќе ти шетам

Досегашниот градоначалик на Скопје Петре Шилегов продолжува со недоличното однесување кон останатите кандидати.

Петар Георгиевски Камиказа во вчерашната емисија „Заспиј ако можеш“ откри дека по завршувањето на дебатата на Телма каде Шилегов веднаш избега и не се поздрави со останатите гости му се заканил.

Дpaма во студиото на МТВ: Шилегов си заминал среде дебата

Уште два дена ќе те трпам па ќе видиш -биле зборовите на Шилегов кон Георгиевски.Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.