Македонија

(ВИДЕО) Шилегов: Ако на ВМРО-ДПМНЕ му понудиме амнестија, ќе исчезне Платформата

Ако на ВМРО-ДПМНЕ му понудиме амнестија, ќе исчезне Платформата – изјави за Тв21 портпаролот на СДСМ Петре Шилегов.

 Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.