Свет

Видео: Сексот на тераса можеше да биде кобен!?

Во Тајпеј се случила бизарна несреќа кога полугола девојка паднала од тераса на кров на автомобил за време на сексот?!

Целиот овој бизарен настан е снимен од блиските безбедносни камери.

Несреќната жена најверојатно била невнимателна за време на сексот со својот партнер и се лизнала од работ на балконот од станот во Тајпеј и завршила полугола на кровот на еден автомобил. Токму автомобилот ја заштитил од посириозни повреди.

Кинеските медиуми инфорираат дека оваа бизарна несреќа се случила на почетокот на септември.

Во видеото може да се види моментот кога полуголата жена паѓа на кровот на еден црн автомобил паркиран пред станбена зграда.

Падот е страшен, кровот на автомобилот е целиот искривен .

Инаку, жената паѓа на автомобилот облечена само по долна облека. Брзо потоа пристигнува и нејзиниот партнер кои е без маица за да ја прегрне и бакне.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 03:51 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.