Балкан

(Видео) Се кршеа чаши па се играа ора во Гранд, џумуш во новогодишната епизода на популарното шоу

На официјалниот Јутјуб канал на српското шоу „Ѕвездите на Гранд“ излезе најава за новогодишната епизода, на кое се гледа дека сите членови жирито заедно со водителите се на нозе и се забавуваат играјќи оро и пеејќи едни од најпознатите српски хитови.

Атмосферата ги понесе, па пејачката Марија Шерифовиќ скрши чаша на песната „Јутро је“, што предизвика  бурни овации во студиото.

Меѓу најсреќните беше Цеца која пееше заедно со Босанац.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.