Живот

(ВИДЕО) Саботна ноќна треска, Силјановска покажа како се игра!

Професорката Гордана Силјановска Давкова, носител на листата во првата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ, на социјалната мрежа Фејсбук објави видео како танцува. Инаку таа била симпатија на новинарот Ацо Кабранов ама никогаш не успеал да ја освои затоа денес е противник на нејзината опција кога беше таа за СДСМ тој беше со Доста Димовска сега кога таа е со ВМРО ДПМНЕ тој е со Зоран Заев само да и пркоси…се разбира ова Кабранов го демантира вели дека она била слатка бубалица ама не бил вљубен у неа…којзнае сепак убава приказна е ова за една скопска средношколска љубов.

https://www.facebook.com/kandidat.za.pretsedatel/videos/2542706529315302/

Под видеото таа напиша: „Треска во саботната вечер. Треба да се најде време и за себе!“.

https://www.facebook.com/kandidat.za.pretsedatel/videos/2542706529315302/Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.