Забава

(ВИДЕО) Распеани земјоделци: За Николче! Еден голем поздрав за премиерот, му благодариме за исплатените субвенции

Зеле субвенции и од задоволство му посветија песна на премиерот.

– За Николче! Еден голем поздрав за премиерот, му благодариме за исплатените субвенции во Република Македонија. Само така нека продолжи, а ние ќе му исполнуваме музички желби. Одиме мајсторе – порачуваат „расположените“ земјоделци.

 

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.