Забава

(Видео) Полицаец вози со 207 км/ч во тунел и си правел видео за Тик-Ток,ало Началниче?!

Припадник на сообраќајната полиција на РСМ ,се снимал и видеото го објавил на социјалната мрежа ТИК-Ток како вози во тунел со брзина од 207 километри на час.

 

Истиот полицаец се слика и објавува видеа ,кој се далеку од професионални, но затоа се криминални и никој , ништо не му може?!

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 15:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.