ЗабаваСекс

(Видео) Погледнете ги музичките спотови во кои се случил вистински секс

Не е ретка појава е секс сцените во филмовите да не се всушност лажни, односно одглумени, а тоа очигледно се случува и во музичките спотови.

Иаако секси сцените се многу чести во музичките спотови, има и такви во кои сексот навистина се случил, а не одглумен, туку вистински, па може да се гледаат до одреден степен како некои кратки еротски или порно филмови.

Едно од оние во кои наводно навистина се случил секс меѓу актерите е во спотот Туџи – The Father Project.

Познатото видео на глобално популарната група Maroon 5, за песната „Анималс“.

„Maroon 5“ го направи тоа како животно, како што вели и самата песна, па во случај да имате слаб стомак, ви препорачуваме да се воздржите од гледање.
Има и спот за песната “Under You”, во изведба на Ник Џонас.

Оваа листа вклучува и неколку видеа од овие области.

Своевремено медиумите пишуваа дека на видеото на Ивана Банфиќ свилата е стуткана, но и дека телата се стуткани во екстаза.

Пејачката го снимила провокативното видео целосно без облека, додека манекенот бил во боксери, што не влијаело на имагинацијата на нејзините обожаватели.

Највпечатлива снимка е секако кога Ивана „како од мајка родена“ лежи над мажот во еротска екстаза.

Дури и птиците на гранката знаат дека фронтменот на групата Моби Дик Срѓан се забавувал со пејачката Александра Перовиќ и дека сексот во нивниот спот за песната „Љубоморан“ навистина се случил.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.