Македонија

(ВИДЕО) Охридски уролог Ристо Медароски во предизборен филм ветува дека на охриѓани и ДЕЦА ЌЕ ИМ НАПРАВЕЛ!?

Скандалозна снимка од охридски Хирург – Уролог Ристо Медаровски се појави на интернет платформата BBQ BROTHERS!

Охрдискиот уролог Ристо Медароски во предизборен филм ветува дека на охриѓани и  ДЕЦА ЌЕ ИМ НАПРАВЕЛ!?Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.