Живот

(Видео) На нашиот народ му треба добар ќотек, некој да го исшамара

Да се потсетиме на дрското однесување на Драги Рашковски, кој, во времето кога ја даде оваа изјава беше генерален секретар на владата на чело со Заев.

„На нашиот народ му треба добар ќотек, да го исшамара за да сфати каде му местото“, велеше пред неколку години сега притворениот Драги Рашковски.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.