Занимливости

(ВИДЕО) МИТКО ЈАНЧЕВ: Им се извинувам на жителите на Росоман поради прекинот на снабдување со вода, проблемот ќе се реши за 2-3 дена, вода има доволноПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.