Занимливости

(ВИДЕО) Луда теза на Влатче Клатиглавче, овој се храни ли добро деновиве: Во земјава имало режим а доказ за тоа било што имало малку независни кандидати на листите?!?!

Изгледа и Влатко не купува голема милка чоколада па не добива пиип како еден наш тн новинар камиказаМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:30 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.