МакедонијаТоп2

ВИДЕО: Љубе Бошкоски во МВР

timthumb

Екс министерерот за внатрешни работи Љубе Бошкоски денеска беше снимен како излегува од министертвото за внатрешни работи.

Според информаци на А1он, Бошкоски повторно бил во неговиот поранешен кабинет, односно сега кабинет на министерот Оливер Спасовски.

Средбата траела најмалку еден час, но не е познато со која цел била средбата и за што е разговарано на неа.Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:26 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.