Балкан

(ВИДЕО) Кого ти ќе пцуеш“ – Тепачка на плажа во Црна Гора, „летаа“ и влечки

На интернет се појави снимка на која се гледа тепачка меѓу маж и жена на некоја плажа во Црна Гора.

Постар маж со раце удирал по лице една жена, која му возвратила со иста мера, односно со удар со влечки по глава.

Физичката пресметка почнала кога мажот ја опцул. Како што се чини, никој не се обидел да ги раздвои освен една жена. Останатите само набљудувале или се смееле, а некои и снимале.

Се верува дека станува збор за туристи од Србија или Босна.

 

Македонија

Заболени
17,977
Мртви
739
Излечени
14,959
Активни
2,279
Last updated: 01/10/2020 - 05:11 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker