Некатегоризирано

(Видео) Избpkaн репортерот на Инфомакс од пред куќата на Сашо Мијалков

Репортерот на Инфомакс, Боро Стоилковиќ, пред малку беше избркан од пред домот на Сашо Мијалков од каде во живо ги пренесуваше случувањата, односно му беше забрането да снима.

Пред малку неофицијално беше објавено дека Сашо Мијалков е во куќен притвор.

(Видео) Избpkaн репортерот на Инфомакс од пред куќата на Сашо Мијалков


Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.