СветСекс

(ВИДЕО) Имам 3 жени, иако ЗАКОНОТ НЕ го дозволува тоа. Ако некоја од нив ме налути, нема односи со неа 1 месец

Иван Суков (34) од Русија има три жени и девет деца и се надева дека ќе има повеќе жени и најмалку 50 деца!? Според законот, тој може да има само една жена, а другите две се со него врз основа на усмен договор.

Наталија и Иван се во брак 11 години. Еден ден, Иван и рече на сопругата дека сака големо семејство

„Отпрвин бев против и не можев да ја замислам целата ситуација, но сфатив дека тоа е негова голема желба“, признава Натали.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.