Живот

(Видео) И инфлуенсерките кренаа раце од СДСМ: Ивана Ангелова си ја запали членската од СДСМ

епа поружна си од фризерката од Алинци Пацето пацка испотена мачка

Расте анимозитетот помеѓу членовите на СДСМ, дел од нив се гневни поради погрешните политики, а се почесто кавгите помеѓу скопското и струмичкото крило излегуваат на виделина во јавноста.

Неодамна се појави твитер профил „реформи во СДСМ“ на кој беа објавувани бомби од конгресот на СДСМ, разговори од кои јасно се гледаат кавгите во владеачката партија.

(Видео) И инфлуенсерките кренаа раце од СДСМ: Ивана Ангелова си ја запали членската од СДСМ

После бомбите нов удар за партијата од познатата македонска инфлуенсерка Ивана Ангелова која јавно ја запали својата партиска книшка, а видеото го објави на инстраграм.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.