СветСекс

(ВИДЕО) Дете следело онлајн настава, неговата мајка гола се прошета пред камерата

Сликата може да содржи: текст кој вели „Replies Natalija Nastovska Sega site sto gi navreduvavte kucinjata da zemete da im go ispusite po ednas 15h Like Reply Nadica Atanasova Natalija Nastovska A ti na maz mi da mu go izdudlas Kurvo 13h Like Reply Natalija Nastovska Prvo ti na tatko mi i brat mi da im go lapnes do kraj da se zadavis da ti go opnat vo gaz sose jajca pa na kraj da zemes da im go ispusis na site kucinja sto gi ima vo skopje vo gostivar 6h Like Reply Jovanka Oki Bubeska Lele lele rečnik...teš na tie“

Поради пандемијата од Ковид-19 која што го зафати светот, а како превенција а со цел да се спреши ширењето на истата децата приморани се наставата да ја слушаат онлајн преку компјутер.

Ваквиот начин на следење на наставата можеби си има и свои предности како и мани. Таков е примерот со едно детенце кое што пред компјутер во живо го следел предавањето на својата наставничка, во позадина пред камера сосема гола се појави неговата мајка.

На тоа вознемирено веднаш регираше наставничката и на ученикот му порача да ја исклучи камерата.

Настанот се случил во САД.

Македонија

Заболени
26,394
Мртви
897
Излечени
18,430
Активни
7,067
Last updated: 25/10/2020 - 08:56 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker