Балкан

(ВИДЕО) ЧУДО ВО РЕПУБЛИКА СРПСКА – ОВОЈ 27 ГОДИШЕН СТУДЕНТ УСПЕА СО ФЕЈСБУК ВИДЕА ДА ГО СРУШИ МИЛОРАД ДОДИЌ ПО 10 ГОДИНИ ДИКТАТУРА!Македонија

Заболени
66,330
Мртви
1,877
Излечени
42,241
Активни
22,212
Last updated: 05/12/2020 - 03:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.