Балкан

(ВИДЕО) БОСАНСКИОТ ВАСКО ЕФТОВ ГО НАПНА ВУЧИЌ ВО САРАЕВО – ПУКАШЕ ЛИ СО СНАЈПЕР ВО 90-ТИТЕ ПО САРАЕВЧАНИ?!Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.