СветСекс

(Видео) Бела Хадид на ревија во Париз се појави гола, а дизјанерите и напрвија фустан од боја

На модната недела во Париз за време на ревијата на Коперни, беше изведно модно шоу со манекенката Бела Хадид која на пистата се појави само во долна облека и штикли, покривајќи ги градите со рацете.

Дизајнерите со спреј направија фустан на нејзиното тело, кој во финалната форма изгледа многу реално.

„Сакавме да му го посветиме овој момент на д-р Мануел Торес, извршен директор на jFabricana Ltd., бидејќи многу го почитуваме она што тој го работи“, рече кокреативниот директор на брендот Арнауд Вајлан.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.