Македонија

(Видео) Арсовска: Нема доволно силен маж во земјава што ќе ми ја загрози безбедноста!

Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска денеска во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 порача дека не се плаши и нема обезбедување.

Таа порача дека во земјава нема доволно силен маж кој ќе и ја загрози безбедноста.

„Да, закани има, секогаш имало и верувам дека ќе продолжи да ги има, меѓутоа повторно тоа се зборови од луѓе кои се несигурни во себе, кои што знаат дека прават нешто кое не е соодветно, кое што не доликува“, вели Арсовска.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.