Македонија

(ВИДЕО) АЈДЕЕ, Е ОВОЈ ЌЕ ГО ОПРАВИ ВМРО, ЕБА СИ МАЈКАТА ЗНАЧИ!!!

Фотографија на Irena Nacevska.

КУРТОН НА ДЕНОТ: Златко Ковач, од Вашингтон, САД

Фотографија на Aco Markovski.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.