Свет

ВИДЕО: Абнормално менструално крварење по вакцинатa?

Неколку израелски жени пријавиле неправилни менструации и абнормално крварење откако примиле вакцина на Фајзер против КОВИД19. Илјадници други жени, исто така, пријавиле неправилности во нивниот месечен циклус откако примиле вакцина против корона вирус, покажува истражувањето на Универзитетот Илиноис.
bitchute channel “od nas za nas”Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.