ЗабаваКолумниСексТОП

ВИ ВИКАВМЕ ДЕКА ЕРЏАН НА ЛУПЕВСКА ЕБА* Е, ВИЕ НЕ ПА НЕ СМОТАН ВИ ЛИЧЕЛ…

се разведува ли уредничката на Телма Снежана Лупевска?

Ерџан Созен, жена ти додека фаќа врски да останеш у фотеља ти со дрндање колешки ли и враќаш? Овој Ерџан Созен изгледа и не е така наивен како што си мисли Жане, језда му најде врски да продолжи да дреме на работа и успеа кабинетски договор да му обезбеди, Ерџан сакал да остане уствари пошто имал и добра забава на работа дрндање со колешката Сандра Веловска меѓу блиските попозната како пијавица пошто се закачува на сите кај што има корист.

А може и присилен е кутар Ерџан пошто слушнал оваа Сандра незгодна, а и обратна знаела да биде, а така и си личи и по жени се качувала по секоја цена бркала договори па која немала да и даде после тешко неа па го фатило страв Ерџан и не можел да одбие. А и Жане нешто посебно не му давала па Ерџан си нашол утеха во оваа обратнава. Али пази Ерџан да не речеш после не сме ти кажале, Сандра сигурно и тебе те користи да дојде до нешто па коа ќе си успее ќе плачеш кај жена ти пак ама Жане лута е више па дали ќе те прими назад ќе видиме а баш убави си бевте заедно…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.