БалканСекс

Велигденски секси поздрави од бугарските ѕвезди: Камелија со разголени гради, Гери Никол со разголен задник… (ФОТО+ВИДЕО)

ПРАЗНИЧНА ЕРОТИКА...

Велигденски секси поздрави од бугарските ѕвезди: Камелија со разголени гради, Гери Никол со разголен задник… (ФОТО+ВИДЕО)

Иако Велигден е еден од најголемите христијански празници, бугарските ѕвезди не знаат што е смирено и христијанското однесување – пишува HotNews.bg

Дури и во најсветите денови за верниците, Камелија, Гери Никол и Кристин Каменова покажаа прилично разголени секси кадри, за на обожавателите да им  го честитаат Христовото воскресение.

Во кратко видео менторката од  музичкото шоу „Гласот на Бугарија“ покажа уште еднаш колку е напредна, намерно фокусирајќи го отвореното деколте кон камерата.

Содржината продолжува после огласот

Уште од првиот кадар беше јасно дека Камелија не носи градник. Поради учеството во музичкото шоу таа се воздржува од споделување сосема голи фотографии, но и вака облечена прати порака која зрачи со сексуален набој.

 

Гери-Никол се пофали дека се опушта на брегот на Црното Море, па великодушно го откри убавиот задник.

Пејачката не престанува да се појавува пред камерата во разголени изданија, па тоа го стори дури и на Велигден. Со раширени нозе, кадар одзади и длабоко вовлечена танга.

Не остана покуса ниту Бугарката со најголеми гради, Кристин Каменова, која и за опразникот бешер присутна во медиумите.

Таа се пофали со празнична фотосесија само по долна облека во црвена боја. Од неа јасно се гледаат нејзините нови придобивки – 1000 кубика свеж силикон во секоја дојка. На социјалните мрежи Каменова се пофали дека веќе ги вапцала јајцата, прашувајќи се како да направи милиброд, двоумејќи се во изборот меѓу суво грозје и чоколадо.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.