Македонија

ВАСКО ЕФТОВ ТВРДИ ДЕКА ЛЕНЧЕ РИСТОВСКА БИЛА БЛИСКА СО МИЦКОСКИ И ПАНЧЕ ТОШКОСКИ ЗАТОА ГО ИЗГОРЕЛА НЕГОВИОТ ГАЗДА МИЈАЛКОВ

ХАХАХА ТЕШКА БУДАЛАШТИНА ЕФТОВ НЕ ГО БРАНИ САШО ЧОВЕКОТ 20 ГОДИНИ ЌЕ ДОБИЕ ЗАРАДИ ТЕБЕМакедонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 00:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.