Балкан

Вака изгледаше Северина пред пластичните операции (фото)

НЕКОГАШ И СЕГА

Вака изгледаше Северина пред пластичните операции (фото)

Фотографија од Северина пред пластичните операции се најде на еден Инстаграм профил.

Имено, таа важи за една од нејзгодните пејачки во регионот.

Меѓутоа, пластичната хирургија и негата на нејзиното тело придонесоа уште повеќе да изгледа позгодно.

Судејќи по фотографиите, таа го корегирала носот, усните,а нејзините фотографии предизвикаа лавина од коментари.

Додека некои прокоментираа дека изгледа многу убаво, други ја осудија дека што употребала било каков вид на разубавување.

„Убава беше и претходно, се е корегирано со мерка, па така таа е пример за помали корекции“, е еден од коментарите.

 

Инаку, неодамна пејачката се најде во центарот на вниманието кога крадци упаднале во нејзиниот дом и украле накит во вредност од 300 000 денари.Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.