Забава

УЛТРА МЕГА ГИГА СЕГА, МЛАДИ ПЕВИЦИ У ПИЧОБРАНКИ, ПАРДОН БИКИНИ

Лина Пејовска во секси бикини кое открива повеќе од обично: Младата пејачка е ултра жешка разголена под сонцето (фото)

Лина Пејовска во секси бикини кое открива повеќе од обично: Младата пејачка е ултра жешка разголена под сонцето (фото)

Поголема група на познати македонски личности меѓу кои: пејачи,водители,стилисти… минатата недела заминаа за Анталија во ТУрција каде веќе порано е почната летната сеозона.

Познатите Македонци беа преку маркетинг соработка со една туристичка агенција и порано го почувствуваа сјајот на летото кое календарски не е тука, но е сосема во ред со температурите таму за плажа и море.

Меѓу пејачите беше и харизматичната Лина Пејовска која редовно го полнеше својот профил на Инстаграм со нови „стори“ и фотографии од авантурата во Анталија.

Овој одмор не ќе беше комплетен без фотографија во костим за капење каде Лина изгледа ултра секси, а моделот открива повеќе од обично.

ФОТО:ЛИНА ПЕЈОВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Иако има многу познати колеги и пријатели таму, Лина најчесто е во друштво на јутјуберот и екс-водител Стефан Лазаров со кој очигледно одлично се надополнуваат со енергиите и карактерите.

Содржината продолжува после огласот

ФОТО:ЛИНА ПЕЈОВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Инаку, Лина изминатиот период е доста актуелна кај помладата публика во земјава и регионот со дуетската „Неваљала“ која ја има со траперот Таско.

Барем на неколку дена, Лина и македонската екипа заборавија на корона во Турција, а за доживувањата таму сигурно ќе имаат да раскажат многу.

Антониа Гиговска „грми“ во бикини откако драстично ослабе и ја доведе својата линија до совршенство (фото)

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска изминатиот период се фрли на здрав начин на исхрана и физичка активност и дојде до посакуваниот резултат – својата линија да ја доведе до совршенство.

Имено, Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија.

Во разни модни комбинации ѕиркаат нејзините соврешни облини, а пејачката потполно се трансформираше.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ/АНТОНИА ГИГОВСКА

Иако се уште не е лето, Антониа ја отвори летната сезона. Имено, пејачката изминатиот период беше на патување во Анталија и го искористи времето да ужива и да ги полни батериите.

Меѓутоа, пејачката освен тоа уште уживаше под зраците на сонцето, првпат откако драстично ослабе се соблече во бикини и ја покажа својата завидна фигура.

Имено, таа позираше во костим за капење, а според приложнето Антониа изгледа никогаш подобро.

 

Под објавата доби еден куп позитивни коментари, а дали Гиговска и понатаму ќе продолжи да слабее или веќе е задоволна од овој изглед, останува да следиме.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.