Занимливости

УЧК ВО ГОСТИВАР ПОВИКУВА НА ПОДЕЛБА НА МАКЕДОНИЈА

Откако денес Османи најави етничка криза во Гостивар,лица облечени во униформи на УЧК и знамиња на голема Албанија бараа и извикуваа поделба на Македонија. Сите си бараат само ние ќе губиме. НЕСПОСОБНИ ! ОСТАВКА!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.