Црна Хроника

Убиство во скопската населба Драчево

Грозоморно убиство се случи попладнево во Скопје, во населбата Драчево.

Според неофицијални податоци на Пресс24, внук попладнево ја заклал својата баба во Драчево.

Засега не се знаат мотивите за убиството, ниту идентитетот на убиецот и жртвата.

Случајот нема потврда од МВР.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:33 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.