Забава

Убаво што правите трибина, ама што правиме со коливе…

SDSM NA TRIBINA KOLITE NA ZELENO, ZELENA PARTIJA

Можно е да е слика од самрак и небоМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.