ЗабаваЗанимливости

Убав одмор брат ДИМСА врни се поцрнет

May be an image of 4 people and outdoors

кризаааа

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски на социјалните мрежи објави фотографија со својата понежна половина од својот годишен одмор.

Имено Арсовски со својата сопруга се наоѓа во елитното монденско место Монте Карло во Монако.

Екс премиерот Зоран Заев и екс министерот Венко Филипче пак беа уловено на Пелопонез во Грција.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.