МакедонијаТОП

УААА ЕЧЕШЕ НА МЕЧКИН КАМЕН ЗА СЕВЕРНИТЕ

Драма се случуваше на прославата на Илинден на Мечкин Камен кога во еден момент манифестацијата не можеше да продолжи поради гласното скандирање на присутните кои негодуваат на политиките на власта.

Дури и водителката не знаеше како да се справи со ситуацијата.

Погледнете го видеото тука.

tПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.