Колумни

УАА РАСИПУВАЧКА НА ЗАБАВИ ОВАА ЛИЛА ЗАКАЧА ЧЕСЕН НАРОД ОД ЈАВНА СОБА ДА НА РААТ МАСТУРБИРА НА ТУЃИ ЦИЦИ

После денешниот прилог за групата Јавна соба членовите во истата ја коментираа и ја бараат девојката која поднела пријава. И групата сеуште постои и не е затворена.

Oliver Spasovski

Ministerstvo Za Vnatresni Raboti се слушаме?!

Сликата може да содржи: текст кој вели „Vip MK 3G Chats 16:27 JABHA co6a vVV, Jane 41% SILVESTER KURVATA OTISLA vo POLICIJA DA JA PRIJAVI GRUPAVA STO NEKOJ PUSTIL OD ΝΕΑ GOLA SLIKA 16:26 PA TAJA STO KUR PRAKA A 16:26 Angel Dajte sliki od nejze 16:26 BD Bbb Ddd Pa daj da vidime koja e edited 16:27 Angel Da pisti me site 16:27 Po edna 16:27 Da ima nerven slom 16:27 A Haha 16:27 M A joined the group via invite link vVV Venlo Sega nekoja feministka ke napisi status kako toa javna soba e bedna grupa slicno Message 16:27“
Нема опис за фотографијата.
Сликата може да содржи: текст кој вели „Vip MK Chats 10% 20:13 JABHA co6a 5.768 members, 420 online Punisher X Deleted Account Lila milic лилa mилиK od ovaj na fb cu... Lila milik e tranvestit 19:09 Copy fovbot admin Current time: Tuesday, January 19, 2021 6:10 PM 19:10 Deleted Account Punisher X Lila milik e tranvestit zarabotuva dobro od toa sto e taster od pozadi u kumanovo go rabotat 19:11 Dajte nesto od skopje 19:12 ? 19:14 Jas ke vi gi otkrijam site spiuni ovdeka 19:21 DI Dzomba Italy Od Gostivar ima nekoj broj drushtvo! 19:33 YASIN 20 Message“
Сликата може да содржи: 1 лице, текст кој вели „Vip MK < Chats 62% 14:33 JABHA co6a 5.387 members, 181 online X Report Spam and Leave imas Remi invited you to this group S 22:18 Nocajac Nocajac Dajte kurve neke za brata, placam 50e 22:37 Bg samo 22:37 22:38 1甘4究团 OVIG paTиTe 107 UPOZORENJE! LAZAN PROF. 22:39 Message“


Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 10:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.