СветСекс

У ЈАПОНИЈА СЛАВАТ ПЕНИС, НАШИТЕ ПИЗДИ СЛАВАТ ПОЛИТИЧАРИ БЕЗМАДАШИ

Жените во Јапонија го слават фестивалот на пенис. Тоа е забава преку која жените му даваат почит на пенисот за неговата улога во благосостојбата и уживањето на луѓето. Го слават од 1977 година. А вие бе жени овде што славите ?
Сликата може да содржи: 5 луѓе, луѓе играат, луѓе кои стојат, луѓе на сцена, дрво и од надвор


Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 10:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.