ЗанимливостиТОП

Твитерашите кои пишуваа твитчиња во подршка на новата власт дебело го наплатија тоа со вработувања во Владата и власта

Абе јадници школија имате ли првиот џоа писател беше, ах бе овака ли ги пикате у Влада, папагалите?Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.