Македонија

ТУНЏЕВ ОД КАТАСТАР НЕ САМО ШТО ЌЕ ЛЕТА ОД РАБОТА СО НЕГОВИТЕ ШПИУНИ И ДЕВОЈКА МУ ГОЦА, АМА И КРИВИЧНО ЌЕ ОДГОВАРАМакедонија

Заболени
155,624
Мртви
5,475
Излечени
149,862
Активни
287
Last updated: 21/06/2021 - 08:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.