Некатегоризирано

Цветанка Ласкова незадоволна: Заев бирал мини ситни женички за Министерки или не, ај за Рада е башка СДСМ и е од дедо и во наследство оставена

Ристо Гуштеров вчера у Дестан кажа парите од Еуростандард да ги барате на странски сметки на Олга Костова префрлени скриени

Македонија

Заболени
30,488
+930
Мртви
982
+5
Излечени
20,448
Активни
9,058
Last updated: 31/10/2020 - 01:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.