Забава

Црвената боја е испоштуена само цицка фали

Vazno ispocituvano e soobrakajnoto pravilo
Crvenata boja
Фотографија на Зоран Христовски.


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.