Балкан

Цеца станува русокоса, aма пак си е вештерка

Цеца Ражнатовиќ донесе одлука да го промени имиџот пред финалето на музичкото натпреварување „Ѕвездите на гранд“.

Цеца е препознатлива по темно кафеавата боја на коса.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.