Занимливости

Центарот на Скопје мириса на изгорена пластика, пожарна нема

Центарот на Скопје мириса на изгорена пластика, пожарна нема

Во центарот на Скопје мириса на изгорена пластика. Од некаде чади, но засега нема информација што и точно каде е запалено. Пожарна нема никаде на видик. Сите вработени се извадени надвор. Се очекуваат повеќе детали наскоро.

 Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 08:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.