Живот

Центар за управување со кризи! Во проширен состав! 😆😂

skandali

Центар за управување со кризи!
Во проширен состав! 😆😂

Фотографија на Богдановски Марјан.

И така. Ама битно се испофаливме со неа, па оскари, па те куќа најдена, те работа во лозово најдена. Па на крај, ништо. Која е цената на уметноста, и кој ја плаќа?Фотографија на Biljana Ginova.

Скандалот со Груби, кој нели, само преведувал, односно само си работел, по команда, не е во тоа што го правел или слушал во жолтата куќа.
Скандалот е во тоа што типот е тотем на евроатланската заедница, нивен симбол. Не заборавајте дека беше долгогодишен чиновник во Холандска амбасада кој беше лансиран политички преку тепачките на калето.
Какво неверојатно време, светска лустрација ин виво (посебно на тие повисоките од надвор), без отварање на архиви 😎
п.с. Прилог фото смс кое заеб му го пратил на Мендух Тачи војводата со кокарда Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 11:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.