ЖивотТОП

Цело унија на жени на честитање на приновата на Жаки и Боби, нека расте Жаки нека се дебелее за арно да е, а Боби он си е ист ситничок ама на мерак еј татко не е мала заебанција

nije u redu radost da se krije mene prvo pa mushko tebe treca sreca bice kralj vmroa

Сречните тато и мама

Можно е да е слика од 6 луѓе, луѓе што стојат и внатре

Можно е да е слика од 5 луѓе, пијалак и внатре

Можно е да е слика од 7 луѓе, луѓе што стојат и внатре

Благодарност до нашиот градоначалник Орце Ѓорѓиевски за прекрасниот предновогодишен коктел со УЖ на ОК Кисела Вода. Дружба и позитивна енергија се одлики на членките на УЖ.
Посебна благодарност на нашата претседателка Жаклина Пешевска што одвои дел од нејзиното време за лично да им ги упати честитките на сите присутни за СРЕЌНА И УСПЕШНА ГОДИНА🎊
Се гордееме со нашата лавица❤


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.