ЖивотТоп1

ТРИФУНЕ ВЕШТЕРУ ЕДЕН ПРОДАЈ ИМОТОТ ОБЕШТЕТИ ГИ ШТЕДАЧИТЕ, ЕДНАШ СЕ СПАСИ СО ФИКОМ Е СЕГА ВАЛА НЕМА ЌЕ ЛЕЖИШ!

УСТВАРИ СИН ТИ КОКИ КОСТОВСКИ ПИЈАНИЦАТА И НАРКОМАНОТ Е КРИВ ЗА ПРОПАСТА ОН ЈА ОГРАБИ

Македонија

Заболени
17,629
+146
Мртви
725
+3
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 27/09/2020 - 20:41 (+02:00)

Трифун Костовски е стар мативода и криминалец сме пишувале илјадници текстови за него како крадел у бивша југа како сега…да несе преповторуваме имате гугл барајте…за последнава тема

se predomislil nema pres, ke go jade stapot sso da kaze be deka sin mu i toj direktorot parce napravile ako mu iizvadat nbm trebe i krivicno da odgovaraat neka prodade u garaza ima glanc nov rols rojs ne go vozi ima 2 novi mercedeci od najskapite na vodno 5 kukji vo ohrid taa u dvorot na plaossnik negova e naj ubava nad kaneo delovni prostori kup ima on saka ko oki samo da lapa i puri da pussi taka za fikom se spasi baska zgradite on gi lapna a lugjeto kur ssoo kupuvale demek on go kreditiral toj sso gradel a zaedno bilo se…

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker