Црна Хроника

Три лица физички нападнати во казино во Крива Паланка

Три лица физички нападнати во казино во Крива Паланка

Три лица физички биле нападнати вчеравечер во казино во Крива Паланка.

– На 23.09.2021 во 22.06 часот во ОВР Крива Паланка З.А. (33) од село Страцин кратовско пријавил дека во казино во Крива Паланка, тој и неговите пријатели С.М.(30) и М.М. биле физички нападнати од страна на повеќе лица, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:39 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.