ЗанимливостиТОП

Три и пол илјади лајкови за Апасиев затоа што ја отера Шекеринска во п.м

ЛАЈК И ОД НАС ЗА АПАСИЕВ ТОО МАЈСТОРЕ ТАКА САЛ!

Македонија

Заболени
17,629
+146
Мртви
725
+3
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 27/09/2020 - 21:41 (+02:00)

Новиот пратеник од Левица, Димитар Апасиев, кој е инаку професор на Универзитетот во Штип, продолжува да ги воодушевува своите приврзаници

,,Се моли ШЕЌЕРИНСКА да иде у пичку матер. Од Карпалак, па лево!#МинистеркатаЗаОдбранаНаУЧК“-напиша тој на социјалната мрежа и доби три и пол илјади лајкови, срценца и гушкања.

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker