Забава

Toме Корнер отвори нова кафана, дечки свака част кој си го бива си го бива

Продолжен викенд во Корнер изгледа вака.

Фотографија на Corner Bar&Kitchen.

Фотографија на Corner Bar&Kitchen.

Фотографија на Corner Bar&Kitchen.

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.