ЗабаваСекс

Толку порно филмови, а тие се фатија за моите фотографии – српската пејачка брутално ги нападна следбениците, а потоа призна дека сепак биле во право (ФОТО)

Толку порно филмови, а тие се фатија за моите фотографии – српската пејачка брутално ги нападна следбениците, а потоа призна дека сепак биле во право (ФОТО)

Пејачката Елма Синановиќ се најде на мета на критики откако „лошо“ ги фотошопираше фотографиите на својот Инстаграм профил.

Таа беше на мета на критики во последниот период и поради естетските операции кои ги направила на себе, но вели дека е среќна што јавноста зборува за неа.

 

Во една прилика таа неодамна признала дека не знае да користи фотошоп и дека се учела, но за жал фановите биле во право за критиките.

 

-Добро, во право се. Јавно мора да признам дека пробав да се занимавам со фотошоп, но не знам тоа да го правам. Бев во фазон да го учам тоа, но не ми успеа. Но, боже мој, еве сега камери има, па видете дали имам рогови кои со фотошоп ги имам отстрането. Среќна сум што во Србија каде има порно филмови колку сакаш јас претерувам и сум скандалозна поради фотошоп, изјави таа.

 

За потсетување пејачката во деведесеттите години беше вистинска природна бомба и немаше направено ниту една естетска корекција до неодамна.

Се откажала од факултетот за да прави пари на Инстаграм – кога ќе ја видите ќе ви се крене притисокот, особено ова видео се гледа додека сте сами (+18)

Се откажала од факултетот за да прави пари на Инстаграм – кога ќе ја видите ќе ви се крене притисокот, особено ова видео се гледа додека сте сами (+18)

Алекса Колинс, која важи за една од најубавите фитнес модели во Калифорнија, повторно одлучи дека е време за провокации на социјалните мрежи.

Русокосата објави уште една серија видеа и фотографии на Инстаграм, на кои е најблаго кажано, е оскудно облечена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexa Collins (@alexacollins)

 

Ваквите нејзини потези не и се нови, бидејќи во одреден временски период таа има тенденција на сличен начин да го воодушеви и машкиот дел од нејзините следбеници кои веќе брои речиси 2,5 милиони.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexa Collins (@alexacollins)

 

Инаку, таа одлучила да се откаже од студии и да се посвети на ваквата кариера, каде на социјалните мрежи, пред се на Инстагран објавува провокативни фотографии. За кусо време успеала да заработи многу пари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexa Collins (@alexacollins)Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.